درباره ما

گروه تولیدی اسپادان از سال ۱۳۸۷ با هدف تولید لوازم بهداشتی ساختمان با کیفیت تاسیس شد و در اولین قدم با توجه به خلاء موجود در بازار و برآورد نیاز مشتریان با عرضه نمونه جدیدی از علم دوش­های حمام که قابلیت نصب بر روی نسل جدید شیرآلات بهداشتی حمام یعنی شیرآلات اهرمی را داشت فعالیت خود را آغاز نمود، که با استقبال خوب مصرف ­کنندگان روبرو شده و به عنوان اولین تولیدکننده علم دوش­های اهرمی در ایران شناخته شد.

علم دوش­های تولیدی این شرکت از لوله­ های پنج لایه می­باشد که با توجه به ساختار خاص این گونه لوله­ها که تلفیقی از پلیمر، چسب و آلومینیوم می­باشد از خاصیت انعطاف­پذیری بالایی برخوردار است که باعث دوام بیشتر محصولات شده و قابلیت تنظیم ارتفاع و زاویه مناسب توسط مصرف ­کننده را فراهم نموده است.

همواره سرلوحه فعالیت­های شرکت حفظ کیفیت و مشتری­مداری می­باشد. گروه تولیدی اسپادان با چشم­انداز گسترش فعالیت خود و پاسخ­گویی به نیاز بازار با توجه به خلاء بازار داخلی در راستای ماشین­ آلات مورد نیاز تولیدی این بخش، اقدام به طراحی، ساخت و تولید کلیه ماشین­ آلات مصرفی نموده و نیاز این بخش از صنعت را به طور کامل تأمین کرده است.

خودکارسازی فرآیندهای تولیدی همواره مورد توجه این واحد صنعتی بوده است، در همین راستا در حال حاضر نسل سوم ماشین­ آلات در خط تولید مورد استفاده است که محصولاتی با بالاترین کیفیت و کمترین ضایعات تولیدی را تأمین می­کند.

نظرات
    عنوان بلوک شخصی

    سایت خانه دات کام (www.khane.com) بر اساس تجربیات سایتهای بزرگ تجارت الکترونیک B2B  دنیا، قصد دارد دریچه ای برای معرفی محصولات و شرکت های تولیدی مصالح و تجهیزات ساختمان در داخل و خارج کشور باشد.

    کانال خانه دات کام